| Модель | XS.3157.NF |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382619259 |
| Тип продукту | Годинник |
Specjalnie z myślą o nurkach powstał męski zegarek Luminox Pacific Diver 3140 Chronograph XS.3157.NF. Model pracuje w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda Z60 z precyzją chodu od -10 do +20 s/miesiąc. Tarcza w kolorze czarnym została wyposażona w datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia i chronograf oraz zabezpieczona twardym i przejrzystym szkłem szafirowym z antyrefleksem. Odczytywanie godziny w ciemnych miejscach jest możliwe dzięki technologii Luminox Light Technology (LLT). Urządzenie posiada zakręcany dekiel, zakręcaną koronkę i obrotowy bezel z carbonox-u. Wodoszczelność oszacowano na poziomie 20 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password