| Модель | XL.1904 |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382604804 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Luminox Atacama Field 1900 Automatic XL.1904 to urządzenie w stylu taktycznym. Nazwano je na cześć pustyni Atacama w Chile, będącej najsuchszą pustynią na świecie. Model wyposażono w srebrną stalową kopertę, srebrną stalową bransoletę i odporne na rysy szkło szafirowe z antyrefleksem. Model ten spełni najwyższe oczekiwania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password