| Модель | XB.3757.ECO |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382617576 |
| Тип продукту | Годинник |
Luminox Bear Grylls Survival Master ECO Tide XB.3757.ECO to wytrzymały męski zegarek odpowiednio przystosowany do zadań specjalnych. Solidna jakość i trwałe wykonanie sprawdzą się w ekstremalnych warunkach i w czasie wykonywania aktywności związanych z survivalem. Urządzenie wyposażono w przydatne udogodnienia podczas długich wypraw jak: skalę kompasu, chronograf, datownik, obrotowy bezel i mocno świecący tryt. Do produkcji koperty (z wyjątkiem jej tylnej części, która jest stalowa), pierścienia i paska posłużył materiał #TIDE pochodzący w 100% z recyklingowanego plastiku pochodzącego z oceanów. Wodoszczelność plasuje się w klasie 20 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password