| Модель | XB.3735 |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Карбон |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382648815 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Luminox Bear Grylls Mountain XB.3735 został skonstruowany z wykorzystaniem mechanizmu kwarcowego Ronda 515 Swiss Made. Czarna koperta wykonana z karbonu ma czarno-zieloną tarczę, na której znajduje się znane motto Beara Gryllsa "Never give up". To samo motto można znaleźć również na deklu zegarka. Cyferblat został wyposażony w funkcję datownika dni miesiąca oraz 16 rurek trytowych. Całe urządzenie zabezpiecza szafirowe szkiełko z antyrefleksem. Model ten jest wodoodporny do głębokości 20 ATM. Jest dedykowany miłośnikom wędrówek górskich.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password