| Модель | XB.3731 |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Карбон |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382648822 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Luminox Bear Grylls Mountain XB.3731 opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy Ronda 515 Swiss Made. W czarnej kopercie z karbonu umieszczono tarczę ze słynnym motto Beara Gryllsa "Never give up", które znajduje się również na deklu. Cyferblat uzupełnia datownik dni miesiąca oraz 16 rurek trytowych, a całość zabezpiecza szafirowe szkiełko z antyrefleksem. Wodoszczelność modelu wynosi 20 ATM. Zegarek jest dedykowany wielbicielom górskich wędrówek.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password