| Модель | X2.2033 |
|---|---|
| Бренд | LUMINOX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Карбон |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 23.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7611382612496 |
| Тип продукту | Годинник |
Luminox G-Collection Manta Ray Carbonox 2030 Series X2.2033 to funkcjonalny zegarek dla zwolenników dodatków o taktycznym charakterze. Zarówno wykonana z opatentowanego przez markę CARBONOXu™ koperta, jak i pasek z poliuretanu są utrzymane w kolorze czarnym. Niebieską tarczę z podświetleniem Luminox Light Technology zabezpiecza utwardzane szkło mineralne. Model wyposażono w datownik dni miesiąca i obrotowy bezel ze skalą minutową. Zakręcany dekiel i 100 metrów wodoszczelności chronią mechanizm kwarcowy Ronda 515 Swiss Made przed zalaniem podczas pływania powierzchniowego.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password