| Модель | RY513AX9 |
|---|---|
| Бренд | LORUS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 31.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4894138358234 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Lorus Sports Solar RY513AX9 jest praktycznym modelem wyróżniającym się klasycznym wykonaniem, sportowym charakterem i wodoszczelnością 100 m. Działa na bazie mechanizmu solarnego. Wykonano go ze stali szlachetnej. Elegancji dodaje modelowi biała tarcza. Czytelność w ciemności zapewnia masa luminescencyjna.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password