| Модель | RM358HX9 |
|---|---|
| Бренд | LORUS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4894138355059 |
| Тип продукту | Годинник |
Lorus Sports Chronograph RM358HX9 to męski zegarek ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Na czarnej tarczy znajdują się datownik dni miesiąca, chronograf i tachymetr. Wskazówki i indeksy pokryto powłoką luminescencyjną. Cyferblat przed uszkodzeniami zabezpieczono szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM pozwala na pływanie powierzchniowe z zegarkiem na ręku. Model działa w oparciu o japoński mechanizm kwarcowy VD57.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password