| Модель | RG266UX9 |
|---|---|
| Бренд | LORUS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4894138353482 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Lorus Fashion RG266UX9 to idealny dodatek do codziennych kreacji. Model ten składa się ze srebrnej tarczy, bransolety mesh w kolorze różowego złota, a także koperty w tym samym odcieniu. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM, chroni pracujący mechanizm kwarcowy podczas większego zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password