| Модель | RG242WX9 |
|---|---|
| Бренд | LORUS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4894138359149 |
| Тип продукту | Годинник |
Lorus Classic RG242WX9 to elegancki zegarek wyprodukowany dla kobiet. Ze względu na swoją budowę i kolorystykę różowego złota zegarek doskonale prezentuje się na ręce. Ozdobiona brokatem tarcza jest osadzona w okrągłej kopercie połączonej z dopasowaną bransoletą typu mesh. Do produkcji urządzenia wykorzystano stal szlachetną. Model jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password