| Модель | 671812 |
|---|---|
| Бренд | LIP |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978273155 |
| Тип продукту | Годинник |
Klasyczny, motoryzacyjny charakter męskiego zegarka Lip Rallye Ninja Chronograph 671812 podkreśla zestawienie brązowego, skórzanego i perforowanego paska z charakterystyczną tarczą typu panda. Na cyferblacie znajduje się skala tachymetru i niebieskie sub-tarcze chronografu. Sportowy styl nawiązuje do samochodów rajdowych z dawnych czasów. Model wyposażono w mechanizm Meca-Quartz Seiko VK64. Gwarancja wynosi 2 lata.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password