| Модель | 671444 |
|---|---|
| Бренд | LIP |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 21.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5909978273445 |
| Тип продукту | Годинник |
Lip T18 671444 jest damskim zegarkiem, który idealnie komponuje się z elegancką stylizacją. Produkt zawiera srebrny cyferblat z subtarczą z sekundnikiem, srebrną kopertę o wysokości 39 mm oraz brokatowy, niebieski pasek uszyty ze skóry bydlęcej. Urządzenie pracuje w oparciu o mechanizm kwarcowy Ronda 1064, ponadto jego wodoszczelność wynosi 30 m.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password