| Модель | 671394 |
|---|---|
| Бренд | LIP |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 3389556713945 |
| Тип продукту | Годинник |
Lip Mach 2000 Mini Moon 671394 jest zegarkiem, który z pewnością sprawdzi się jako udany prezent dla kobiety. Produkt działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Ronda 763. Co więcej, ozdobioną szlifem słonecznym tarczę pokryto szkiełkiem mineralnym, co chroni ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Wraz z zakupem model jest obejmowany dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password