| Модель | 671178 |
|---|---|
| Бренд | LIP |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5909978282102 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz dodatku w eleganckim stylu? W takim razie zegarek damski Lip Mach 2000 Mini Square 671178 to świetna propozycja dla Ciebie. Szlif słoneczny pięknie zdobi cyferblat osłonięty mineralnym szkiełkiem. Skórzany pasek został połączony z kopertą o wysokości 30 mm, która została wykonana ze stali szlachetnej. Kwarcowy mechanizm Ronda 763 wprowadza produkt w ruch.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password