| Модель | 671176 |
|---|---|
| Бренд | LIP |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 3389556711767 |
| Тип продукту | Годинник |
Cenisz sobie dodatki, które zachwycają oryginalnym designem? W takim razie zegarek damski Lip Mach 2000 Mini Square 671176 to doskonała propozycja dla Ciebie. Model działa w oparciu o kwarcowy mechanizm Ronda 763. Koperta cechująca się wysokością 30 mm została wykonana ze stali szlachetnej 316L i połączona ze skórzanym paskiem pokrytym brokatem. Srebrna tarcza została dopełniona szlifem słonecznym.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password