| Модель | 671171 |
|---|---|
| Бренд | LIP |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 3389556711712 |
| Тип продукту | Годинник |
Lip Mach 2000 Mini Square 671171 to zegarek damski, który przyciąga uwagę srebrnym cyferblatem ozdobionym szlifem słonecznym. Koperta zestawiona ze skórzanym paskiem cechuje się wysokością 30 mm oraz wykonaniem ze stali szlachetnej 316 L. Model jest napędzany do działania przez kwarcowy mechanizm Ronda 763.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password