| Модель | 671166 |
|---|---|
| Бренд | LIP |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 3389556711668 |
| Тип продукту | Годинник |
Lip Mach 2000 Mini Moon 671166 to wyjątkowy, damski zegarek. Koperta o wysokości 30 mm oraz skórzany pasek ze srebrnym brokatem tworzą oryginalne uzupełnienie kobiecej stylizacji. Całość uzupełnia ozdobiona szlifem słonecznym tarcza zabezpieczona szkiełkiem mineralnym dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password