| Модель | LA-862124 |
|---|---|
| Бренд | LACO |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4260314416591 |
| Тип продукту | Годинник |
Laco Chronograph München Automatic LA-862124 jest zegarkiem lotniczym z najwyższej półki. Powstał on w ramach edycji limitowanej obejmującej jedynie 200 egzemplarzy. Koperta ze stali szlachetnej (pokrytej szarą powłoką PVD) została połączona z brązowym paskiem uszytym ze skóry cielęcej. Szkiełko szafirowe z antyrefleksem chroni czarną tarczę przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Urządzenie wyposażono w datownik Day Date, chronograf oraz powłokę Super-LumiNova C3. Produkt działa w oparciu o szwajcarski mechanizm automatyczny Laco 50, którego rezerwa chodu wynosi 46 godzin.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password