| Модель | LA-862101.MB |
|---|---|
| Бренд | LACO |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4260314417192 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Laco Aachen 42 Automatik LA-862101.MB to ciekawa propozycja na dopełnienie ubioru. Model pracuje w oparciu o automatyczny, japoński mechanizm Miyota 821A osadzony na 21 kamieniach z 42-godzinną rezerwą chodu, który możemy podziwiać dzięki transparentnemu deklowi. Szafirowe szkiełko chroni cyferblat, na którym znajdują się indeksy w formie cyfr arabskich i pokryte powłoką luminescencyjną wskazówki.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password