| Модель | LA-862100.MB (862100.MB) |
|---|---|
| Бренд | LACO |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4260314417185 |
| Тип продукту | Годинник |
Laco Augsburg 42 Blaue Stunde Automatic LA-862100.MB to srebrno-niebieski zegarek automatyczny dla mężczyzn, którego chód można podziwiać przez transparentny dekiel. Na ten utrzymany w stylu lotniczym model składają się koperta i bransoleta zrobione ze stali szlachetnej oraz przykryta szkłem szafirowym tarcza z indeksami i wskazówkami pokrytmi powłoką Super-LumiNova.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password