| Модель | R0553102509 |
|---|---|
| Бренд | KARL LAGERFELD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 33.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 17.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 8056783302062 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Karl Lagerfeld Square Classics R0553102509 łączy kwadratową kopertę w kolorze różowego złota z dopasowaną bransoletą oraz srebrnym cyferblatem. Takie zestawienie kolorów nadaje modelowi elegancki, ale jednocześnie nowoczesny wygląd. Mineralne szkło pokrywa tarczę i zabezpiecza ją przed wpływem czynników zewnętrznych. Mechanizm kwarcowy napędza zegarek i odpowiada za jego działanie. Wodoszczelność 30 metrów pozwala na kontakt z niewielką ilością wody, jak zachlapania podczas codziennych czynności.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password