| Модель | CL-101A |
|---|---|
| Бренд | JACQUES LEMANS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4040662170440 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Jacques Lemans UEFA Edition CL-101A zachwyca stonowaną kolorystyką. Granatowa tarcza została zabezpieczona utwardzanym szkłem mineralnym. Model posiada tachymetr. Wodoszczelność oceniono w klasie 10 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password