| Модель | 1-2091B |
|---|---|
| Бренд | JACQUES LEMANS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4040662160908 |
| Тип продукту | Годинник |
Jacques Lemans Liverpool Chronograph JL-1-2091B to męski zegarek z kopertą ze stali szlachetnej, skórzanym, granatowym paskiem i czerwono-granatowym bezelem. Tarczę uzupełniono o chronograf i czas dobowy oraz zabezpieczono utwardzanym szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność wynosi 20 ATM. Całość działa w oparciu o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password