| Модель | IA-5688-2 |
|---|---|
| Бренд | IRON ANNIE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338568820 |
| Тип продукту | Годинник |
Iron Annie F13 Tempelhof Chronograph IA-5688-2 to męski zegarek, utrzymany w ponadczasowej, klasycznej kolorystyce. Czarna tarcza z datownikiem dnia miesiąca i chronografem została pokryta utwardzanym szkłem mineralnym. Model uzupełniono o skalę tachymetryczną. Odczytywanie godziny w ciemnych pomieszczeniach nie będzie trudnością ze względu na pokrycie wskazówek i indeksów powłoką luminescencyjną Super-LumiNova. Wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password