| Модель | IA-5148M-2 |
|---|---|
| Бренд | IRON ANNIE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338514872 |
| Тип продукту | Годинник |
Iron Annie Flight Control Dual Time IA-5148M-2 to wyjątkowy, elegancki zegarek wyposażony we wskazówkę GMT, która informuje o czasie w drugiej strefi czasowej. Urządzenie tworzą okrągła koperta, stalowa bransoleta w czarnym odcieniu oraz cyferblat pokryty utwardzanym szkiełkiem mineralnym K1. Powłoka Super-LumiNova umożliwia odczytanie godziny w zaciemnionym otoczeniu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password