| Модель | 34333 |
|---|---|
| Бренд | INVICTA |
| Гарантія | 2 роки, Можливість продовження на 1 рік |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978258855 |
| Тип продукту | Годинник |
Invicta Pro Diver Exclusive 34333 to ekskluzywny zegarek dla mężczyzn. Na czarnej tarczy znajduje się datownik dnia miesiąca z lupą oraz świecąca w ciemności powłoka luminescencyjna Tritnite na wskazówkach i indeksach. Przez zakręcany, transparentny dekiel można zobaczyć pracę japońskiego mechanizmu automatycznego NH35A osadzonego na 24 kamieniach z 41-godzinną rezerwą chodu. Projekt uzupełniają czarno-niebieski bezel i zakręcana koronka. Wodoszczelność wynosi 200 metrów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password