| Модель | W0799G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 48.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.30 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 24 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 20 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 91661493881 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password