| Модель | GW1079L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 18.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661145568 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Mod Heavy Metal GW1079L2 — це ювелірна модель у формі каблучки, яка вирізняється невеликим корпусом та декоративним браслетом із нержавіючої сталі. Золотий циферблат із сонячним шліфуванням витончено відбиває світло, а полірована обробка додає всьому вишуканого блиску. Опукле мінеральне скло захищає циферблат, а кварцовий механізм Seiko VX01 забезпечує роботу годинника та працює від батареї з терміном служби до 24 місяців. Це модель для жінок, які шукають невеликий годинник з декоративним характером. Водонепроникність 3 ATM означає стійкість до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password