| Модель | GW1078L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 18.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 7.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661145537 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Anna GW1078L2 — це ювелірна модель у формі каблучки, яка вирізняється золотистою кольоровою гамою та надзвичайно ошатним дизайном. Корпус з нержавіючої сталі поєднано із золотим браслетом, створюючи watch ring, призначений для жінок, які полюбляють незвичайні годинники з ювелірним виглядом. Багатокольоровий циферблат прикрашено кристалами, а поліроване оздоблення корпусу підкреслює елегантний блиск виробу. За роботу моделі відповідає кварцовий механізм Seiko VX01 з батареєю, термін служби якої становить до 24 місяців, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 3 АТМ означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password