| Модель | GW1076L3 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 27.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Karabińczyk |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614873 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Mini Soho GW1076L3 вирізняється декоративним корпусом із кристалами, срібним браслетом та зеленим циферблатом із сонячним шліфуванням. Золотий колір корпусу контрастує зі срібним браслетом, створюючи елегантне двоколірне поєднання. Це модель для жінок, які шукають невеликий годинник з ювелірним дизайном та більш виразним циферблатом. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko Y121 з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, а опукле мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність 3 ATM захищає модель від дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password