| Модель | GW1068G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 091661615580 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Guess Trend Phoenix Quantum GW1068G2 — це виразний модель у золотистій кольоровій гамі, в якій корпус із нержавіючої сталі поєднано з браслетом, що ідеально пасує до нього. Золотий циферблат із сонячним шліфуванням витончено відбиває світло та створює цілісний, ефектний ансамбль із полірованим корпусом. Модель пропонує 12/24-годинний формат часу та індикатор дати, дня тижня та місяця, що підвищує її функціональність у повсякденному житті. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko VX9J з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, а закручувана задня кришка доповнює конструкцію моделі. Мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність 5 ATM захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password