| Модель | GW1067G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 091661614316 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Guess Trend Orion GW1067G2 — це ефектна модель у золотистій кольоровій гамі, в якій корпус із нержавіючої сталі поєднано з браслетом, що ідеально пасує до нього. Золотий циферблат із кристалами створює цілісну ювелірну композицію, а додаткові прикраси на корпусі підкреслюють модний характер годинника. Полірована обробка підкреслює блиск виробу та робить цю модель ідеальним акцентом у вашому образі. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko VX7N з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність 5 ATM захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password