| Модель | GW1047L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 19.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661613661 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Trend True GW1047L2 — це спеціальна серія з колекції Pride, яка поєднує золотий корпус із нержавіючої сталі, білий силіконовий ремінець та різнокольоровий циферблат. Модель має яскраво виражений ювелірний характер, підкреслений численними прикрасами на корпусі та циферблаті, а також кристалами, які надають виробу ефектний вигляд. Годинник пропонує 12/24-годинний формат часу, індикатор дати та позначення дня тижня. За роботу моделі відповідає кварцовий механізм Seiko VX9N з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, та функцією стоп-секунди. Мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 5 АТМ захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password