| Модель | GW1040L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Zatrzaskowe |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614439 |
| Тип продукту | Годинник |
Guess Trend Calla GW1040L2 — це жіночий годинник з елегантним, модним дизайном та ювелірним характером. Золотий корпус і браслет типу «меш» того ж відтінку підійдуть до офіційних образів і з успіхом замінять ювелірні прикраси. Циферблат має сонячне шліфування, яке ефектно відбиває світло. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Годинник працює на основі кварцового механізму Seiko Y121F. Водонепроникність до 30 метрів робить модель стійкою до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук та дрібного дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password