| Модель | GW1039L1 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Особливості циферблату | Принт / друк |
| Індикатор дати місяця | так, субциферблат |
| Datownik dni tygodnia | tak, sub-tarcza |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Багатоколірний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661613852 |
| Тип продукту | Годинник |
Guess Trend Rosalie GW1039L1 — це жіночий годинник, який вирізняється сучасним виглядом, яскравою кольоровою гамою та модним дизайном. Золотий корпус та різнокольоровий браслет із нержавіючої сталі утворюють гармонійне поєднання. Багатокольоровий циферблат, корпус і браслет прикрашені квітковим принтом, натхненним денімом, завдяки чому годинник виглядає свіжо, сучасно і дуже декоративно. Корпус діаметром 38 мм добре виглядає на зап'ясті. Модний вигляд моделі підкреслює полірований корпус. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Модель працює на основі японського кварцового механізму Seiko VX9J. Додатковими перевагами годинника є функція 24-годинного часу, функція зупинки секундної стрілки та індикатор дня тижня і місяця, що полегшують контроль часу. Водонепроникність до 50 метрів захищає модель від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password