| Модель | GW1020L1 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 15.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614965 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Ginger GW1020L1 — це елегантна модель у ювелірному стилі, в якій срібний корпус із нержавіючої сталі поєднано з білим шкіряним ремінцем. Білий циферблат із сонячним шліфуванням тонко відбиває світло, а декоративні індекси підкреслюють стиль годинника. Полірована обробка корпусу додає всьому більш ефектного вигляду. За захист циферблата відповідає мінеральне скло, а кварцовий механізм Seiko Y121 забезпечує роботу моделі. Термін служби батареї становить до 36 місяців. Водонепроникність на рівні 3 АТМ означає стійкість до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password