| Модель | GW0675L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Логотип, Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 91661540707 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Tri Plaque GW0675L2 — це модель, призначена для жінок, які цінують елегантні та модні аксесуари. Контраст між глибоким чорним кольором та блискучим золотом створює чарівний візуальний ефект. Логотип бренду на циферблаті символізує прихильність до якості виготовлення та сучасного дизайну. Елементи годинника виготовлені з переробленої нержавіючої сталі. На виріб надається дворічна гарантія.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password