| Модель | GW0641G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 27.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 91661535741 |
| Тип продукту | Годинник |
Guess Duke GW0641G2 to zegarek o złotej kopercie ze stali szlachetnej, w której osadzono tarczę uzupełnioną o datownik dni miesiąca, tygodnia i czas dobowy. Model zdobią kryształki, a całość uzupełnia czarny, silikonowy pasek. Całość do pracy napędzana jest przez mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password