| Модель | GW0614L6 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 meters metrów |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661586125 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Array GW0614L6 — це елегантна модель із корпусом із нержавіючої сталі, покритим PVD-покриттям, що надає йому золотистого відтінку. Червоний шкіряний ремінець яскраво розбавляє класичну колірну гаму та додає всьому більш модного характеру. Золотий циферблат із сонячним шліфуванням тонко відбиває світло, а арабські цифри підкреслюють чіткість компонування циферблата. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Модель працює на основі кварцового механізму Epson Y121F1. Водонепроникність на рівні 30 метрів означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password