| Модель | GW0601L1 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 91661537196 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Guess Rebellious GW0601L1 przyciąga wzrok. Złota tarcza ozdobiona kryształkami została pokryta elastycznym szkłem mineralnym. Wodoszczelność urządzenia wynosi 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password