| Модель | GW0488G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Прозорий |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 91661529221 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Guess Axle GW0488G2 to styl, klasa i elegancja. Uwagę przyciąga przede wszystkim skeletonowa tarcza uzupełniona o datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia i czas 24-godzinny. Zabezpieczenie cyferblatu zostało wykonane ze szkła mineralnego. Wodoszczelność wynosi 50 metrów.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Скелетонний годинник характеризується прозорим циферблатом і задньою кришкою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password