| Модель | GW0260G4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Open-heart |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 91661531323 |
| Тип продукту | Годинник |
Wyróżniający się męski zegarek Guess Continental GW0260G4 to model fashion zwracający uwagę dominującą złotą kolorystyką. Do produkcji modelu wykorzystano stal szlachetną i szkło mineralne. Miejski szyk podkreśla na wpół przezroczysta tarcza wraz sub-tarczami datownika Day Date i czasu dobowego. Klasa 5 ATM wodoszczelności chroni przed większymi zachlapaniami.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Годинники з відкритим серцем мають спеціальний отвір на циферблаті, який дозволяє спостерігати за роботою механізму.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password