| Модель | GW-B5600BC-1BER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.80 mm |
| Товщина корпусу | 13.40 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 25.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526207600 |
| Тип продукту | Годинник |

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Енергію для роботи забезпечує сонячна батарея.

У Європі, Північній Америці та Японії чи на віддалених територіях Канади, Центральної Америки та Китаю - коли годинник налаштований на місцевий час, він отримує відповідний сигнал і показує правильний час, де б ви не знаходилися. У багатьох країнах він також автоматично переводить годинник на літній і зимовий час.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password