| Модель | GW-9400-SET029 |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 52.20 mm |
| Товщина корпусу | 18.20 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Карбон |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
W zestawie G-Shock GW-9400-SET029 znajdują się: wyjątkowy zegarek Casio Rangeman, oryginalny pasek oraz bezel Casio. Możesz dowolnie customizować swój G-SHOCK. Wszystkie elementy setu są oryginalnymi produktami CASIO Japan.
Zegarek Casio G-SHOCK Rangeman GW-9400-SET029 to wyjątkowy model, którego elementy wykonane zostały z wygodnego w noszeniu silikonu. Czytelny wyświetlacz przykryto szkiełkiem mineralnym, dobrze chroniącym przed ewentualnymi zarysowaniami i obtłuczeniami. Zegarek GW-9400-SET029 objęto 3-letnią gwarancją z opcją przedłużenia jej o kolejne 3 lata.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password