| Модель | GW-3000M-4AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 49.0mm |
| Товщина корпусу | 15.0mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Пластик |
| Колір ремінця | Помаранчевий |
| Szerokość Paska | 26 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 22 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4971850927907 |
| Тип продукту | Годинник |

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Енергію для роботи забезпечує сонячна батарея.

У Європі, Північній Америці та Японії чи на віддалених територіях Канади, Центральної Америки та Китаю - коли годинник налаштований на місцевий час, він отримує відповідний сигнал і показує правильний час, де б ви не знаходилися. У багатьох країнах він також автоматично переводить годинник на літній і зимовий час.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Відображається поточний день і день тижня.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password