| Модель | GMW-B5000PS-1ER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526345432 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK 40th Anniversary Recrystallized Limited Edition GMW-B5000PS-1ER to męski zegarek, który pochodzi z limitowanej edycji. Na jego deklu wygrawerowano logo 40th zaprojektowane przez Erica Haze'a. Model do działania napędzany jest przez mechanizm solarny. Kopertę i bransoletę wykonano ze stali szlachetnej z powłoką TiC. Ten funkcjonalny zegarek wyposażono w Bluetooth, Smartphone time, Super Illuminator, system wstrząsoodporny, odporność na wibracje, odbiornik sygnału radiowego (EU, USA, JPN, CHN), czas światowy, stoper, timer, 5 alarmów dziennych, funkcja drzemki, wyświetlanie dni tygodnia w różnych językach, funkcję zgubiony telefon, pamięć dziennika lotów, kalendarz automatyczny, oraz format 12-/24-godzinny.

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

Одним натисканням кнопки дисплей можна яскраво підсвітити модним кольором

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Елементи AlphaGEL оточують годинник, роблячи його ще більш стійким до ударів і вібрацій. AlphaGEL - це силіконовий матеріал. Він надзвичайно гнучкий і має амортизуючий ефект на модулі.

Енергію для роботи забезпечує сонячна батарея.

У Європі, Північній Америці та Японії чи на віддалених територіях Канади, Центральної Америки та Китаю - коли годинник налаштований на місцевий час, він отримує відповідний сигнал і показує правильний час, де б ви не знаходилися. У багатьох країнах він також автоматично переводить годинник на літній і зимовий час.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password