| Модель | GMW-B5000PG-9ER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь IP |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526345388 |
| Тип продукту | Годинник |
Jeśli szukasz dodatku w stylu vintage, to zegarek męski Casio G-SHOCK Full Metal 40th Anniversary Recrystallized Limited Edition GMW-B5000PG-9ER jest propozycją dla Ciebie. Model jest napędzany do działania przez solarny mechanizm. Na przycisku w lewym dolnym rogu została wygrawerowana gwiazda, a na tarczy znajduje się napis „SINCE 1983”. Produkt ma moduł Bluetooth, system wstrząsoodporny, odporność na wibracje, odbiornik sygnału radiowego, stoper, timer, kalendarz automatyczny oraz funkcje Flight Log Memory, zgubiony telefon, drzemki, Smartphone time i Super Illuminator. Na produkcie można ustawić 5 alarmów dziennych. Urządzenie jest odporny na zalania podczas pływania i nurkowania bez akwalungu. Na wyświetlaczu ukazują się czas światowy, dni tygodnia w różnych językach oraz czas w formacie 12- lub 24-godzinnym. Koperta i bransoleta powstały ze stali szlachetnej pokrytej powłoką IP. Dodatkowo dekiel ma również powłokę DLC oraz grawer logo 40-lecia.

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

Одним натисканням кнопки дисплей можна яскраво підсвітити модним кольором

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Елементи AlphaGEL оточують годинник, роблячи його ще більш стійким до ударів і вібрацій. AlphaGEL - це силіконовий матеріал. Він надзвичайно гнучкий і має амортизуючий ефект на модулі.

Енергію для роботи забезпечує сонячна батарея.

У Європі, Північній Америці та Японії чи на віддалених територіях Канади, Центральної Америки та Китаю - коли годинник налаштований на місцевий час, він отримує відповідний сигнал і показує правильний час, де б ви не знаходилися. У багатьох країнах він також автоматично переводить годинник на літній і зимовий час.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password