| Модель | GMA-S2100SK-2AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Композит |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526328794 |
| Тип продукту | Годинник |
Sprawdzone funkcje, solidne wykonanie i wytrzymałość to must have zegarka przeznaczonego do każdego rodzaju wymagających aktywności fizycznych. Z tego względu damski zegarek Casio G-SHOCK GMA-S2100SK-2AER z serii S Series Mini CasiOak został wyposażony w mechanizm kwarcowy, antywstrząsowy system G-SHOCK, podwójne podświetlenie LED oraz wskazówki z Neobrite. Trwałość modelu zapewnia koperta “CasiOak” - zastosowano w niej konstrukcję Carbon Core Guard, wykonaną z karbonu. Analogowo-cyfrowa tarcza (podwójny wyświetlacz LCD) pozwala skorzystać z funkcji: czasu światowego, timera, stopera, 5 alarmów oraz kalendarza automatycznego. Zarówno pasek z gumy, jak i obudowa wyróżnia się metalicznymi półprzezroczystymi wzorami w jasnoniebieskim kolorze. Wodoszczelność o klasie 20 ATM pozwala na uprawianie sportów wodnych, w tym nurkowania bez osprzętu.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password