| Модель | GMA-S2100MD-4AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Композит |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожеве золото |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526359279 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK Carbon Core Guard "CasiOak" GMA-S2100MD-4AER to stylowy, damski zegarek sportowy. Koperta z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym jest połączona z gumowym paskiem w beżowym kolorze. Tarczę w odcieniu różowego złota udekorowano szlifem słonecznym, ponadto zabezpieczono ją szkiełkiem mineralnym. Model zawiera takie udogodnienia, jak m.in. stoper, kalendarz automatyczny, czas światowy i wiele innych. Urządzenie działa w oparciu o mechanizm kwarcowy.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password