| Модель | GM-S110PG-1AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожеве золото |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526330124 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK Classic GM-S110PG-1AER to zegarek damski będący gustownym połączeniem różowego złota i czerni. Gumowy pasek modelu zestawiono z kopertą powstałą z połączenia tworzywa i stali szlachetnej. Za ochronę tarczy z wyświetlaczem odpowiada szkiełko mineralne. Do funkcji produktu należą podświetlenie Super Illuminator, system wstrząsoodporny, czas światowy, stoper - 1/100 sek. - 24 h, timer - 1/1 sek. - 24 h, 5 alarmów dziennych, sygnały przycisków on/off, funkcję ruchu wskazówki, kalendarz automatyczny oraz format 12-/24-godzinny. Mechanizm kwarcowy jest bezpieczny podczas pływania i nurkowania bez akwalungu dzięki wodoszczelności liczącej 200 metrów.

Одним натисканням кнопки дисплей можна яскраво підсвітити модним кольором

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.

Щоденний будильник нагадує про події, що повторюються, звуковим сигналом у встановлений вами час. Ця модель має 5 незалежних будильників для гнучкого нагадування про важливі зустрічі.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password